poprzednia galeria

Agnieszka

rocznik '78, księgowa/blogerka

Matka, żona, niepoprawna optymistka,
wierząca w ludzi i ich bezinteresowną dobroć.

W wieku trzech lat zafascynowałam się liczbami, fakturami, dokumentami - z racji zawodu mojej mamy. Stwierdziłam, że to jest to i będę robić to samo, co ona. Dorastałam i uczyłam się w Ziębicach, na studia przyjechałam do Wrocławia i skończyłam Akademię Ekonomiczną. Tutaj właśnie pracuję w moim zawodzie, czyli w papierkach i cyferkach. Większość się dziwi, że lubię to co robię.

W pewnym momencie mojego życia (mojego i męża) pojawiło się dziecko - Edward. Mówi się, że dziecko zmienia wszystko. Może i tak jest, ale mojego życia Edek nie przewrócił do góry nogami. Nie ogranicza mnie w niczym. Dalej chodzę na koncerty – gdyż uwielbiam muzykę, ćwiczę jogę i biegam – co daje mi ogromną energię do działania, dużo podróżujemy - każdy wyjazd kształtuje Edka, uczy go nowych rzeczy. Po prostu robimy teraz wszystko we trójkę.

Od roku prowadzimy bloga - jest to taki nasz foto pamiętnik. Bawimy się świetnie przy robieniu zdjęć oraz pisaniu krótkich notatek. Odkrywamy na nowo Wrocław, jego klimat i niesamowite miejsca. Dzięki blogowi poznaję też różnych niesamowitych ludzi oraz ich pasje.

następna galeria

nasz blog Edek i My