poprzednia galeria

Kamila

rocznik '84, kobieta pracująca

Mam w życiu szczęście do życzliwych mi ludzi,
którzy inspirują mnie do działania.

Wrocław – miasto, które uzależnia. Jestem związana z tym miejscem od 15 lat i nieustannie mnie zaskakuje. Zakochana we wrocławskich kamienicach i zabytkach, które niegdyś z uwielbieniem odnawiałam. Z wykształcenia jestem konserwatorem dzieł sztuki i archeologiem sądowym.

Obecnie pochłania mnie tworzenie przytulanek i wszelkich rzeczy, które jestem w stanie wykonać. Ogromną satysfakcję daje mi uśmiech po drugiej stronie, kiedy widzę radość, jaką niosą za sobą przedmioty przeze mnie wykonane - największa zapłata za pracę. Nieocenionym darem jest praca, która łączy się z pasją, a ja mam tę przyjemność.

Oprócz długich nocy spędzonych nad misiami w pracowni, zajmuje mnie ostatnimi czasy praca, jako scenograf, dzięki której poznaję tajemnicze zakątki Wrocławia. Zawsze rozpływam się nad przedmiotami z duszą, szczególnie nad tymi nadgryzionymi zębem czasu, o tych ze śladem dwóch zębów już nawet nie wspominam. Interesują mnie wszelkie formy sztuki od kulinarnej po architekturę wszystko, co jest w stanie stworzyć człowiek i co budzi emocje.

Pracownia Tiu-Tiu

następna galeria