poprzednia galeria

Olga

rocznik '91, blogerka z chihuahua

Myślę, że jestem bardziej realna w cyberświecie
niż w tym, którego powietrzem oddycham.

Znajduję się na pograniczu rzeczywistości i świata wirtualnego. Tu żyję, tworzę, odpoczywam. Kocham pisać, a sieć pozwala mi rozwijać skrzydła.

Od sierpnia 2014 roku prowadzę bloga. Recenzuję na nim słodycze, bawię ludzi historiami z mojego życia, fragmentami pamiętników z lat dzieciństwa i opowiadaniami.

Pomimo tego, że jestem najbardziej oderwaną od rzeczywistości osobą, jaką znam, nie wyobrażam sobie mieszkać w innym mieście niż Wrocław. Tu się urodziłam i wychowałam, spędzając najpiękniejsze chwile mojego życia. Tu także pragnę się zestarzeć.

W chwili obecnej towarzyszką mojego życia jest Rubi, mały złotowłosy chihuahua. Jest dokładnie taka jak ja, choć jednocześnie zupełnie inna. Obie w pewnym sensie zachowujemy dystans do świata zewnętrznego, do naszego miasta.

Wrocław to dla Rubi przestrzeń niepojęcie ogromna, nie tylko z uwagi na to, że jest psem, ale również ze względu na jej rozmiar. Chihuahua to najmniejsza rasa świata, ważąca nawet mniej niż kot. Mała ciałem, wielka sercem. To w niej kocham.

następna galeria

living on my own