poprzednia galeria

Ela

rocznik '81, twórcza żona i mama

Zmiany w małżeństwie zaczynają się przede wszystkim ode mnie.

Nie urodziłam się we Wrocławiu. Ale mieszkam tu już połowę swojego życia. Lubię to miasto, poznanych ludzi, jego możliwości i artystyczną naturę.

Tutaj, wśród Wspólnoty Żywych Kamieni spotkałam swojego Męża. Na własnej skórze doświadczam, że małżeństwo nie jest czymś gotowym, a wspólne bycie i trwałość wymaga przede wszystkim pracy nad sobą, zmagania się ze swoim egoizmem i narzekaniem oraz napełniania się tym, co pozytywne.

Taka myśl przyświeca mi i innym Żonom, z którymi regularnie się spotykam. Czytamy obecnie książkę „Jaką żoną jestem?” i odpowiadamy na ryzykowne pytania, jakie stawia autorka. Nigdy nie mówimy źle o naszych mężach. Staramy się być dla siebie wsparciem w byciu lepszą żoną. Podczas spotkania jest modlitwa oraz posiłek. Potrawy przygotowują różne osoby. W ten sposób inspirujemy się kulinarnie. Współprowadzę blog WymaŻona- czyli jak stawać się cenniejszą niż perły?

Jestem także mamą trójki dzieci. Ogarniając codzienność w „wolnych chwilach” popadam w pasję tworzenia. Lubię, kiedy dzieci eksperymentują ze mną w sztuce. Swoje rękodzieło zamieszczam na blogu Made in Chatka. Marzy mi się zostać kiedyś koronczarką i skończyć ASP. Ale to chyba dopiero na uniwersytecie trzeciego wieku…

następna galeria

Wymażona wymarzonazona.blogspot.com
Made in Chatka