poprzednia galeria

Magdalena

rocznik ‘91, architektka

Każde nowe działanie daje mi niesamowitą satysfakcję
i zapał do realizacji kolejnych planów.

Nie jestem mieszkanką Wrocławia, ale od kilku lat regularnie odwiedzam je i w dalszym ciągu odkrywam nowe miejsca. Pochodzę z Mazowsza, studiuję na Lubelszczyźnie, ale to na Dolnym Śląsku chciałabym zamieszkać i rozwijać się zawodowo. Mój dzień zaczynam od przeglądania prasy codziennej oraz portalu wrocławskiego, gdzie mogę dowiedzieć się o aktualnych wydarzeniach i projektach w tym mieście. Wrocław to pierwsze miasto w Polsce, gdzie powstaje modelowe osiedle WUW 2. Jest to projekt osiedla mieszkaniowego z całą infrastrukturą konieczną do dobrego funkcjonowania dzielnicy.

Od pięciu lat jestem studentką architektury i z nią wiążę moją przyszłość. Studia to czas podróżowania, nauki języków obcych, rozwijania umiejętności i poznawania nowych ludzi. Praktykę zawodową odbywałam w Austrii i w Niemczech. Zdecydowanie motoryzacja oraz świetnie rozwinięta sieć kolejowa zachęcają do zamieszkania tam.

Optymizm nigdy mnie nie opuszcza. Moi przyjaciele i rodzina są dowodem na to, że warto podejmować nowe wyzwania i uparcie dążyć do wyznaczonego celu. Poza projektowaniem architektonicznym zajmuję się fotografią, rysunkiem odręcznym oraz malarstwem akwarelowym. Wszystkie te dziedziny łączą się i przynoszą nowe pomysły.

następna galeria